लाइभ टिभी Listen Image FM 97.9 इमेज एफ एम Listen Image News FM 103.6 न्युज एफ एम
Download Imagekhabar Android App
ImageKhabar
sagoon 2017

११३ स्थानको परिणाम सार्वजनिकः कांग्रेस ४६, एमाले ४३ र माओवादी २० मा विजयी (नामावली)

बुधबार, ३ जेष्ठ, २०७४ मा प्रकाशित,

इमेज जिल्ला ब्यूरो: अपडेटः काठमाडौं, जेठ ३ । पहिलो चरणको स्थानीय तह निर्वाचनको मतपरिणाममा नेकपा एमाले र नेपाली कांग्रेसबीच तीव्र प्रतिस्पर्धा देखिएको छ ।

अहिलेसम्म घोषित ११३ स्थानको मतपरिणाममा नेपाली कांग्रेसले ४६ र नेकपा एमालेले ४३ स्थानीय तहको प्रमुखमा जित हासिल गरेका छन् ।

त्यसैगरी, नेकपा माओवादी केन्द्रले २० स्थानको प्रमुखमा जित दर्ता गरेको छ ।

राप्रपाले एक र नयाँ शक्ति पार्टी नेपालले एक स्थानमा प्रमुख जितेका छन् ।

दुईजना स्वतन्त्र उम्मेदवार पनि स्थानीय तहको प्रमुखमा विजयी भएका छन् ।

पछिल्लो परिणामअनुसार सल्यानको छत्रेश्वरी गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । प्रमुखमा सन्तोष केसी २ हजार ९२२ मत तथा उपाध्यक्षमा कांग्रेसकै सीता केसी २ हजार ८१४ मत ल्याएर विजयी भएका छन् ।

लमजुङको दूधपोखरी गाउँपालिकामा कांग्रेसका छपीमाया गुरुङ २ हजार ४१३ मतसहित प्रमुख र माओवादी केन्द्रका शान्तिमाया तामाङ १ हजार ७५६ मत ल्याएर उपप्रमुखमा विजयी भएका छन् ।

सुर्खेत बराहताल गाउँपालिकामा प्रमुखमा कांग्रेसका तेजबहादुर बस्नेत ३ हजार २२१ तथा उपप्रमुखमा शोभाकुमारी शर्मा ३ हजार ३२२ मत ल्याइ विजयी भएका छन् ।

धादिङको नेत्रावती गाउँपालिका प्रमुखमा एमालेका दुर्गा शाक्य विजयी भएका छन् ।

धादिङको रुवीभ्याली गाउँपालिकामा राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका चेरुङ तामाङ १ हजार ४८४ मतसहित अध्यक्षमा विजयी भएका छन् । प्रमुखमा राप्रपाकै बिना लामाले १ हजार ४ सय ९ मत ल्याएर विजयी भएकी छन् ।

रसुवाको पार्वतीकुन्ड गाउँपालिकामा नयाँ शक्तिका बुर्चुङ तामाङ प्रमुखमा निर्वाचित भएका छन् । उपप्रमुखमा भने एमालेकी नवीना तामाङ विजयी भएकी छन् ।

बाग्लुङको निसी खोला गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । प्रमुखमा तारानाथ शर्मा २ हजार ७३७ मतका साथ विजयी भएका हुन् । उपप्रमुखमा कांग्रेसकै उम्मेदवार विजयी भएकी छन् ।

तनहुँको आबुखैरनी गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेस विजयी भएको छ । प्रमुखमा गिरबहादुर थापा तथा उपप्रमुखमा पुष्पादेवी श्रेष्ठ विजयी भएकी हुन् ।

यस्तै, धादिङको खनियावास गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेस विजयी भएको छ । प्रमुखमा रणबहादुर तामाङ १ हजार ६ सय ४६ तथा उपप्रमुखमा कांग्रेसकै माया तामाङ १ हजार ६ सय ५५ मत ल्याएर विजयी भएका हुन् ।

बाग्लुङको काठेखोला गाउँपालिकामा एमाले विजयी भएको छ । प्रमुखमा अमर थापा तथा उपप्रमुखमा राष्ट्रिय जनमोर्चाका अर्जुन खत्री विजयी भएका छन् ।

जाजरकोटको भेरी नगरपालिकामा एमालेका चन्द्रप्रकाश घर्ती प्रमुखमा र एमालेकै भावना भण्डारी उपप्रमुखमा विजयी भएका छन् ।

सिन्धुलीको फिक्कल गाउँपालिका प्रमुखमा एमालेका धनबहादुर कार्की ३ हजार १२६ मतका साथ विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा एमालेकै पार्वती सुनुवार ३ हजार २१४ मतका साथ विजयी भएकी छन् ।

यस्तै, पर्वतको फलेवास नगरपालिकामा नेकपा एमाले विजयी भएको छ । प्रमुखमा पदमपाणि शर्मा र उपप्रमुखमा मञ्जु अधिकारी विजयी भएका छन् ।

म्याग्दीको बेनी नगरपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका हरिकुमार श्रेष्ठ ५ हजार ६ सय ८५ मतका साथ विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा भने राप्रपाकी सन्जु बडाल विजयी भएकी छन् ।

म्याग्दीकै मालिका गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेसका श्रीप्रसाद रोक्का २६०६ मतका साथ विजयी भएका छन् भने उपप्रमुखमा एमालेका थरमाया विचालु विजयी भएकी छन् ।

नुवाकोटको तादी गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेस विजयी भएको छ । प्रमुखमा नारायणप्रसाद पाण्डे ३ हजार ९० मतका साथ विजयी भएका छन् । उनले एमालेका कृष्णप्रसाद लामिछानेलाई पराजित गरे ।

उपप्रमुखमा पनि कांग्रेसकै ईश्वरी उप्रेतीले ३ हजार ३ सय ५५ मत ल्याएर विजयी भएकी छन् ।

काभ्रेको तिमाल गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेस विजयी भएको छ । प्रमुखमा सलामसिंह लामा ३ हजार ९ सय ३७ र उपप्रमुखमा दुर्गा लामा ३ हजार ६ सय २८ विजयी भएका हुन् ।

हुम्लाको नाम्खा गाउँपालिकामा माओवादी केन्द्रका विष्णुबहादुर तामाङ प्रमुखमा विजयी भएका छन् ।

गोरखाको गन्डकी गाउँपालिकामा कांग्रेस विजयी बनेको छ । प्रमुखमा होमबहादुर राना ४ हजार १ सय ६४ मत ल्याइ विजयी भएका हुन् भने उपप्रमुखमा पनि कांग्रेसकै लीला अधिकारी विजयी भएकी छन् ।

धादिङको धुनिबेसी नगरपालिकामा एमाले विजयी भएको छ । प्रमुखमा बालकृष्ण आचार्य ६ हजार ६ सय ४४ मत ल्याइ विजयी भए भने उपप्रमुखमा पनि एमालेकै निरु खरेल ६ हजार ६सय १ मत ल्याएर विजयी भइन् ।

जुम्लाको गुठीचौर गाउँपालिकामा माओवादी केन्द्रका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । प्रमुखमा हरिबहादुर भण्डारी र उपप्रमुखमा दानवी ऐरी विजयी भएका हुन् ।

यसैगरी, हिमा गाउँपालिकामा पनि माओवादी केन्द्रका प्रमुखमा रजबहादुर शाही र उपप्रमुखमा हिमाली रोकाया विजयी भएका छन् ।

सल्यानको त्रिवेणी गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेस विजयी भएको छ । प्रमुखमा मानबहादुर डाँगी २ हजार ७ सय ६५ मत ल्याएर विजयी भएका छन् ।

उपप्रमुखमा पनि कांग्रेसकै करुणा खड्का २ हजार ६ सय ४५ मत ल्याइ विजयी भइन् ।

दैलेखको ठाँटीकाँध गाउँपालिकामा एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । प्रमुखमा धीरबहादुर शाही १ हजार ९ सय २४ मतसहित विजयी भएका छन् ।

एमालेकै सुस्मिता सिंह १ हजार ९ सय ७८ मत ल्याएर विजयी भएकी छन् । दुबै पदमा कांग्रेसका उम्मेदवार पराजित भएका छन् ।

दोलखाको वैत्येश्वर गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेस विजयी भएको छ । प्रमुखमा छवी लामा ७ हजार १ सय २९ मतसहित विजयी भएका छन् ।

उपप्रमुखमा माओवादी केन्द्रका रविचन्द्र आचार्य ७ हजार ५ सय ११ मत ल्याएर विजयी भएका छन् ।

सिन्धुपाल्चोक लिसंखुपाखर गाउँपालिकामा एमाले विजयी भएको छ । प्रमुखमा कमल नेपाल २ हजार ७ सय ६१ मतसहित विजयी भएका हुन् ।

उपप्रमुखमा हेमगंगा मोक्तान २ हजार ८ सय ५२ मत ल्याएर विजयी भएकी हुन् ।

रसुवाको नौकुन्ड गाउँपालिकामा नेपाली कांग्रेस विजयी भएको छ । प्रमुखमा नोर्बुु स्याङ्बो लामा २ हजार ३ सय १ मतसहित विजयी भएका हुन् ।

उपप्रमुखमा भने एमालेकी सिर्जना लामा १ हजार ६ सय ९ मत ल्याएर विजयी भएकी छन् ।

मकवानपुर इन्द्रसरोवर गाउँपालिकामा एमाले विजयी भएको छ । प्रमुखमा जीवन लामा विजयी भएका हुन् ।

यसैगरी, मकवानपुरकै कैलाश गाउँपालिकामा पनि एमालेकै टंकबहादुर मोक्तान २ हजार ८ सय २ मत ल्याइ प्रमुखमा विजयी भएका छन् । उनले कांग्रेसका लोकबहादुर मोक्तानलाई हराएका हुन् ।

उपप्रमुखमा पनि एमालेकै सुकमाया लामाले २८०० मत पाएर जित हासिल गरिन् ।

दैलेखको चामुन्डाविन्द्रासैनी नगरपालिकामा एमाले विजयी भएको छ । प्रमुखमा सूर्यबहादुर शाही २ हजार ७ सय ७३ मत ल्याएर विजयी भएका हुन् ।

उपप्रमुखमा एमालेकै तारा शाही २ हजार ९ सय ५४ मत ल्याएर विजयी भएकी छन् ।

बाग्लुङको गलकोट नगरपालिकामा नेपाली कांग्रेस विजयी भएको छ । प्रमुखमा भरत गैरे ५ हजार ८ सय १५ मतसहित विजयी भएका हुन् ।

उपप्रमुखमा कांग्रेसकै रेणुका काउछा ६ हजार ९९ मत ल्याएर विजयी भएका छन् ।

धादिङको सिद्धलेक गाउँपालिकामा एमाले विजयी भएको छ । प्रमुखमा प्रेमनाथ सिलवालले ५ हजार ६ सय ७ मत ल्याएर कांग्रेसका बद्री अर्याललाई पराजित गरेका हुन् । उपप्रमुखमा एमालेकै कमला शर्मा विजयी भएकी छन् ।

कास्कीको अन्नपूर्ण गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका युवराज कुँवर विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा भने नेकपा एमालेका सगुन गुरुङ निर्वाचित भएका छन् ।

मुगुको कार्मारोङ गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसका छिरिङ क्याप्ने लामा विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा भने नेकपा एमालेका छिरिङ तामाङ विजयी भएकी छन् ।

रामेछापको उमाकुन्ड गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा एमालेका शेरबहादुर सुनुवार विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा भने नेपाली कांग्रेसकी उर्मिला कार्की विजयी भएकी छन् ।

मकवानपुरको बागमती गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रका सर्केस घलान विजयी भएका छन् ।

बाग्लुङको निसीखोला गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका तारानाथ पौडेल विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा पनि कांग्रेसकै शोभा कार्की विजयी भएकी छन् ।

रामेछापको गोकुलगंगा गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा एमालेका खड्गबहादुर सुनुवार विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा पनि एमालेकै राधिका श्रेष्ठ विजयी भएकी छन् ।

रुकुमको त्रिवेणी गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रका झक्कुप्रसाद घर्ती विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा पनि माओवादी केन्द्रकै निर्मला खड्का विजयी भएकी छन् ।

नुवाकोटको किस्पाङ गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका छत्रबहादुर लामा विजयी भएका छन् भने उपप्रमुखमा नेपाली कांग्रेसकै मायादेवी न्यौपाने विजयी भएकी छन् ।

त्यसैगरी, रसुवाको कालिका गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा एमालेकी सीता पौडेल र उपप्रमुखमा पनि एमालेकै भवानी न्यौपाने विजयी भएका छन् ।

यस्तै, दैलेखको भैरवी गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा एमालेका प्रेमबहादुर बुढा विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा पनि एमालेकै पदमा विष्ट विजयी भएकी छन् ।

त्यसैगरी, दैलेखकै महावु गाउँपालिकाको अध्यक्षमा नेकपा एमालेका जंगबहादुर शाही र उपप्रमुखमा एमालेकी प्रेमकुमारी बुढा विजयी भएका छन् ।

सुर्खेतको चिङगाड गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका देवबहादुर चन्द विजयी भएका छन् ।

हुम्लाको सिमकोट गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका पदमबहादुर लामा निर्वाचित भएका छन् ।

मकवानपुरको गढी गाउँपालिकाको प्रमुख र उपप्रमुखमा नेकपा एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । प्रमुखमा एमालेका विदुर हुमागाइँ र उपप्रमुखमा हर्कमाया रुम्बा विजयी भएका हुन् ।

सिन्धुलीको ह्याङ्लेस गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका जगतबहादुर भोलन विजयी भएका छन् ।

सिन्धुलीकै हरिहरपुरगढी गाउँपालिकाकाको प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रका कार्साङ लामा विजयी भएका छन् ।

जुम्लाको तातोपानी गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रका नवराज न्यौपाने विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा पनि माओवादी केन्द्रकी गंगादेवी उपाध्याय विजयी भएकी छन् ।

दोलखाको जिरी नगरपालिकाको प्रमुखमा नेकपा एमालेका टंक जिरेल विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा पनि एमालेकै कृष्णकुमारी बुढाथोकी विजयी भएकी छन् ।

नवलपरासीको बुलिङटार गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका शशीकिरण बस्ताकोटी विजयी भएका छन् ।

त्यसैगरी, नवलपरासीकै हुप्सेकोट गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसकी लक्ष्मी पाण्डे विजयी भएकी छन् ।

बाग्लुङको ताराखोला गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रका प्रकाश घर्ती विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा पनि माओवादी केन्द्रकी दिलकुमारीपुन विजयी भएकी छन् ।

काभ्रेको खानीखोला गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा एमालेका कृष्णबहादुर खुलाल र उपप्रमुखमा पनि एमालेकै रुकमणि गुरुङ विजयी भएका छन् ।

जुम्लाको कनका सुन्दरी गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका नरवीर राउत विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा पनि कांग्रेसकी उर्मिला भण्डारी विजयी भएकी छन् ।

डोल्पाको त्रिपुरा–सुन्दरी नगरपालिकाको प्रमुखमा नेकपा एमालेका ओमबहादुर बुढा विजयी भएका छन् ।

त्यसैगरी, उपप्रमुखमा पनि एमालेकै चन्द्रकुमारी बुढा विजयी भएकी छन् ।

डोल्पाको डोल्पोबुद्ध गाउँपालिकाको प्रमुखमा भने स्वतन्त्र उम्मेदवार तेम्बा गुरुङ विजयी भएका छन् ।

लमजुङको मध्य नेपाल नगरपालिका प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका रमेश पाण्डे विजयी भएका छन् ।

हुम्लाको अदानचुली गाउँपालिकाको प्रमुखमा एमालेका दल फडेरा विजयी भएका छन् । प्रमुखमा पनि एमालेकै सौमती एन्डी रावल विजयी भएकी छन् ।

तनहुँको बन्दीपुर गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा माओवादी केन्द्रका पूर्णसिंह थापा विजयी भएका छन् । उपप्रमुखमा पनि माओवादी केन्द्रकी करुणा गुरुङ विजयी भएकी छन् ।

स्याङ्जाको आँधीखोला गाउँपालिकाको प्रमुखमा एमालेका सुधीर पौडेल विजयी भएका छन् ।

काभ्रेको बेथानचोक गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका प्रेमबहादुर तिमल्सिनासहितको पुरै प्यानल विजयी भएको छ ।

स्याङ्जाको हरिनास गाउँपालिकाको प्रमुखमा एमालेका खिलनारायण मानन्धर विजयी भएका छन् भने उपप्रमुखमा पनि एमालेकै धनमाया पराजुली निर्वाचित भएकी छन् ।

पर्वतको महासिला गाउँपालिका प्रमुखमा एमालेका राजु पौडेल र उपप्रमुखमा हिरादेवी थापा विजयी भएका छन् ।

रसुवाको उत्तरगया गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका उपेन्द्र लम्साल विजयी भएका छन् ।

यस्तै, सिन्धुपाल्चोकको गोलन्जर गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका पुष्प कार्की विजयी भएका छन् ।

रुकुमको मुसीकोट नगरपालिकाको प्रमुखमा माओवादी केन्द्रका देवीलाल गौतम प्रमुख र उपप्रमुखमा माओवादी केन्द्रकै प्रेमकुमारी सुनार विजयी भएका छन् ।

दैलेखको नारायण नगरपालिकाको प्रमुख र उपप्रमुखमा एमाले विजयी भएको छ । प्रमुखमा एमालेका रत्नबहादुर खड्का र उपप्रमुखमा एमालेकै सावित्री मल्ल विजयी भएकी हुन् ।

रसुवाको गोसाइकुन्ड गाउँपालिकाको प्रमुखमा एमाले उम्मेदवार केसाङ नोर्वु तामाङ र उपप्रमुखमा पनि एमालेकै करग्याल्मु तामाङ श्रेष्ठ विजयी भएका छन् ।

नवलपरासीको विनयी–त्रिवेणी गाउँपालिकाको प्रमुखमा कांग्रेसका डम्बरबहादुर जिसी र उपप्रमुखमा पनि कांग्रेसकै मीना राना विजयी भएका छन् ।

जुम्लाको सिंजा गाउँपालिकाको प्रमुखमा कांग्रेसका देवलसिंह रावल र उपप्रमुखमा एमालेका जन्मकन्या खत्री विजयी भएका छन् ।

गोरखाको चुमब्री गाउँपालिकाको प्रमुखमा कांग्रेसका धनबहादुर गुरुङ र उपप्रमुखमा माओवादीकी केन्द्रकी कुमारी गुरुङ विजयी भएका छन् ।

जुम्लाको पातारासी गाउँपालिका प्रमुखमा कांग्रेसका लक्ष्मण बोहरा र उपप्रमुखमा कांग्रेसकै पूर्णकली महतरा विजयी भएका छन् ।

सल्यानको ढोरचौर गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा एमालेका चित्रबहादुर चलाउने र उपप्रमुखमा पनि एमालेकै पुष्पा बोहरा विजयी भएका छन् ।

ललितपुरको महांकाल गाउँपालिकाको प्रमुखमा एमालेका रामचन्द्र दाहाल र उपप्रमुखमा कमला तामाङ विजयी भएका छन् ।

सल्यानको दार्मा गाउँपालिकाको प्रमुखमा माओवादी केन्द्रका निमबहादुर केसी र उपप्रमुखमा टीका शर्मा वली विजयी भएका छन् ।

तनहुँको देवघाट गाउँपालिकाको प्रमुखमा नेकपा एमालेका दुर्गाबहादुर थापा विजयी भएका छन् भने उपप्रमुखमा नेपाली कांग्रेसका विमला थापा विजयी भएकी छन् ।

कास्कीको मादी गाउँपालिकाको प्रमुखमा पनि एमालेका वेदबहादुर गुरुङ र उपप्रमुखमा एमालेकै विष्णुमाया आचार्य पौडेल विजयी भएका छन् ।

इमेजखबर एपबाट खोल्नुहोस् । एन्ड्रोइड डाउन्लोडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

Loading...

प्रतिक्रिया

भर्खरै...

 

 


Loading...
ImageKhabar  /  Jobs and Career  /  Advertise  /  About Us  /  RSS  /  Privacy  /  Archive
Registration No: 219/073-74. Director: Raj Manandhar. Chief Editor: Dr. Mahendra Bista.
© 2017 ImageKhabar and Image Group of Companies. All Rights Reserved. ImageKhabar is not responsible for external sites contents. Meronetwork Framework